INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Miliarderi ARAB i ofron shumën e majme të parave për një natë në shtrat, prezantuesja e njohur HABIT me përgjigjen e saj! [FOTO]

Miliarderi ARAB i ofron shumën e majme të parave për një natë në shtrat, prezantuesja e njohur HABIT me përgjigjen e saj! [FOTO]

Publikuar më: 12:16 18-07-2019

Ajo është një ndër prezantueset më të njohura dhe më tërheqëse përsa i përket pamjes.

Bëhet fjalë për Lauren Goodger prezantuesen nga Britania e Madhe e cila së fundmi ka marrë një ofertë të majmë. Fama e saj u rrit pas një video kontroverse me ish- të dashurin Jean McLean dhe ndoshta kjo video ka bërë që Lauren të marrë atë ofertë nga miliarderi arab.

Por si ishte përgjigja e saj?

Lauren ka thënë se nuk e ka pranuar ofertën e milionerit arab, por se nuk i dihet për të ardhmen.

Domethënë se paska ndarë mendjen tamam.

reni.jpg

Article Logic
Execution time: 0.00335693359375