INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Microsoft ka një suprizë për ne në Barcelonë. Ja produkti i ri

Microsoft ka një suprizë për ne në Barcelonë. Ja produkti i ri

Publikuar më: 15:19 17-01-2019
Microsoft ka punuar për kufjet e saj HoloLens të gjeneratës së ardhshme për vite me rradhë. Kufjet pritet të përfshijnë një fushë të përmirësuar të shikimit dhe të jenë shumë më të lehta dhe më të rehatshme për t'u përdorur. HoloLens 2 do të përfshijë gjithashtu gjeneratën më të fundit të Microsoft të sensorit Kinect dhe një çip AI me porosi për të përmirësuar performancën. Microsoft thuhet gjithashtu se është duke përdorur procesorin Snapdragon 850 të Qualcomm brenda HoloLens 2, duke e bërë atë një pajisje të ARM-powered.
Instagram Banner
Fushata e shtypit e Microsoft nuk jep ndonjë të dhënë tjetër në atë që tjetër do të shohim gjatë ngjarjes. Julia White udhëheq menaxhimin e produktit të platformës së re të Microsoft-it, duke përfshirë Azure, prandaj ndoshta do të dëgjojmë edhe më shumë rreth planeve të kompanisë së re për 2019. Microsoft do te prezantojë nga Barcelona këtë produkt, kështu që qëndroni të updatuar për më shumë mbulim më 24 shkurt .©insmart.al
Article Logic
Execution time: 0.0035028457641602