INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Meshkuj, nëse ajo dëshiron të bëjë seks me ju, do t’iu dërgojë këto 3 sinjale

Meshkuj, nëse ajo dëshiron të bëjë seks me ju, do t’iu dërgojë këto 3 sinjale

Publikuar më: 15:13 29-10-2018
Ekspertët e seksit,ju japin disa sinjale që një femër dërgon nëse dëshiron të bëjë seks me ju.
Ata ju sjellin guximin për të folur për seksin. Sipas intv.al  këto shenja mund t'ju japin një pasqyrë se ajo po mendon edhe në anën seksuale.
 
1. Ajo do t'ju japë pëlqimin
Eksperti, Brown-James thotë se është e rëndësishme të  siguroheni se ajo ju pëlqen. Terapistja Marissa Nelson, thotë: "Është detyra e djalit që ta lejojë atë të dijë se është në rregull të lëvizë në ritmin e saj dhe për sa kohë që nuk ka presion, përvoja seksuale do jetë e këndshme”.
2. Ajo do të bëjë një përpjekje për t'u afruar
Ndoshta ajo është duke u afruar më shumë me ju.Ajo, sipas intv.al do të fillojë të dojë më shumë afërsi dhe sensualitet. Do të bëhet më e hapur për seksin në përgjithësi dhe të jetë kurioze për mënyrën se si ndiheni për këtë temë.
3. Ajo do të pyesë për historinë tënde
Kur një grua mendon për të fjetur me ju, dhe ndoshta edhe duke filluar një marrëdhënie me ju, fillon t’iu pyesë për historitë tuaja së të shkuarës. Eksperiencat tuaja seksuale kanë rëndësi për të. Prandaj, meshkuj, vëreni këto shenja për të kuptuar nëse një femër dëshiron të bëjë seks me ju!
Burimi: Askmen
Përshtati: Anisa Bega
Article Logic
Execution time: 0.0021018981933594