INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Meshkuj, ky është detaji që zbulon një femër nervoze. Zbulojeni tani!

Meshkuj, ky është detaji që zbulon një femër nervoze. Zbulojeni tani!

Publikuar më: 13:19 05-12-2018
Të njohësh karakterin e dikujt nuk është aspak e lehtë, madje disa nuk arrijnë dot gjithë jetën.
Mesa duket ekspertët, kanë sjellë një detaj që zbulon nëse një femër është shumë nevrike.
Sipas intv.al bëhet fjalë për thonjtë, nëse ajo ha thonjtë e saj shpesh tregon me siguri që kjo femër nuk është aq e qetë sa shfaqet te ju. Sipas psikologëve amerikanë, gjëja e parë që duhet të shikoni në takimin tuaj me një femër janë thonjtë e saj. 
 
Me siguri femrat që po lexojnë këtë artikull po shikojnë thonjtë e tyre tani, por nëse ju i shkatërroni me dhëmbët tuaj gishtat e dorës, është një tregues i fortë që nuk jeni të qeta.
Mos harroni se duart janë një tregues i elegancës suaj dhe duhet të kujdeseni për to që të duken sa më të pastra, të rregullta dhe të bukura.
Burimi: MSN
Përshtati: Anisa Bega
Article Logic
Execution time: 0.0022461414337158