INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Merrte 250 paund në javë! Si e bëri Cristiano Ronaldo të famshme shitësen e butikut, Georgina Rodriguez! [FOTO]

Merrte 250 paund në javë! Si e bëri Cristiano Ronaldo të famshme shitësen e butikut, Georgina Rodriguez! [FOTO]

Publikuar më: 16:13 25-09-2019

Sot ajo është një prej femrave më të lakmuara në botë, pasi jeton mes luksit dhe famës. Por dikur jeta e Georgina Rodriguez nuk ka qenë e lehtë.

Para se të njihej me Cristiano Ronaldon, bukuroshja punonte si shitëse në një butik, ku njohu edhe yllin portugez.
25-vjeçarja bënte një jetë të thjeshtë dhe sipas mediave britanike paguhej 250 paund në javë. Ndërkohë që sot e dashura e yllit të futbollit bën blerje me shuma marramendëse. Fati ishte shumë bujar me Georginën, sepse takimi me Ronaldon i ndryshoi jetën tërësisht.

Modelja ka një fëmijë me Ronaldon, ndërkohë po ndihmon yllin që të rrisë edhe 3 fëmijët e tij të tjerë. Ajo bën një jetë luksoze, mes udhëtimeve në vendet më të shtrenjta dhe vëmendjes së madhe mediatike.

Veshjet e saj sot janë ndër më të shtrenjtat, që nga Chanel, Gucci, Balenciaga. Gjithashtu shijon udhëtimet me superjahtin dhe makinat luksoze të futbollistit.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0068120956420898
    array(1) { ["section"]=> string(113) "merrte-250-paund-ne-jave-si-e-beri-cristiano-ronaldo-te-famshme-shitesen-e-butikut-georgina-rodriguez-foto-102429" }