INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
MEDICIN

MEDICIN

Publikuar më: 17:33 12-11-2018

Medicin do të jetë programi juaj i shëndetit, ku do të gjeni informacionin së bashku me këshillat më utilitare për ju. Dëshira për të zbuluar rreth sëmundjeve, vëmendja për ta parandaluar atë, si dhe mbi të gjitha kujdesi i detajuar për veten do të jenë në fokus të Medicin. Na jepni vëmendje! Një këshille mjeku, shpëton jetë!

Çdo të martë ora 17:00 Në IN Tv - rit e dielë 20:00 

Më shumë në këtë kategori: « TROKIT
»
Article Logic
Execution time: 0.0020790100097656