INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Më transparente seç duhet. Zonjës së parë rrezikon t'i dalin sheshit...

Më transparente seç duhet. Zonjës së parë rrezikon t'i dalin sheshit...

Publikuar më: 22:50 12-07-2018

Melania Trump u sigurua që të gjithë sytë të ishin tek ajo kur u shfaq me një fustan të bardhë 750 dollarësh nga Elie Saab, i cili ishte mjaftueshëm transparent sa për të treguar këmbët e saj.

Zonja e Parë gjithashtu u vu re teksa ishte kapur për dore me Donald për një pjesë të vizitës, dhe për shkak se ky është një gjest që rrallë herë ndodh mes çiftit politik, patjetër që kjo i bëri njerëzit të flasin.

Një pjesë e mirë e këmbëve të Melania mund të shihet nën veshjen transparente.

Mbase Zonja e Parë ka rrezikuar pak si shumë!

melania.jpg

melania1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0038928985595703