INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me të gjatë gjithë kohës, por ja si e quan Dafina Zeqiri ish-in e saj tani pas ndarjes

Me të gjatë gjithë kohës, por ja si e quan Dafina Zeqiri ish-in e saj tani pas ndarjes

Publikuar më: 21:30 01-06-2020

Dafina Zeqiri sapo na dëshmoi sot se me ish të dashurin mund të qëndrosh shok dhe nuk ka asnjë gjë të keqe.

Nëpërmjet një InstaStory, këngëtarja e njohur tregoi se kishte dalë për kafe së bashku me Dj Geek dhe mikeshën e saj të zemrës Nora Haxha.

Ajo çfarë na tërhoqi vëmendjen, është që tani Dafina e quan ‘mik” ish të dashurin e saj dhe ka harruar gjithçka që ka ndodhur mes tyre.

“Me dy miqtë e mi tek Miqt”, ka shkruar Dafina duke etiketuar Dj Geek dhe Nora Haxhën.

Dyshja ka vetëm pak javë që i ka dhënë fund lidhjes dhe duket se gjërat mes tyre po ecin mirë! Vlen të theksojmë se ata edhe pas ndarjes janë në shoqërinë e njëri-tjetrit gjithmonë dhe kjo për shkak të punës.

ede72225-c355-40a0-bafb-5ad16fb0f464-e1591015064989.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033729076385498