INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me lot në sy kërkoi largimin nga programi, Ledianës i ndodh e PAPRITURA në Instagram! Tregon nëse do të kthehet sërish

Me lot në sy kërkoi largimin nga programi, Ledianës i ndodh e PAPRITURA në Instagram! Tregon nëse do të kthehet sërish

Publikuar më: 17:25 19-01-2021

 Ledjana premton se do të kthehet sërish në emision.

Ledjana Prenga, konkurrentja e re e “Përputhen” vendosi të largohet për pak kohë nga emisioni.

Ani pse ka pak kohë që erdhi në emision, ajo deklaroi se nuk ka arritur ende të përshtatet me atë ambient.

Së fundi, dikush nga ndjekësit e pyeti nëse ajo do të kthehet sërish në emision, ndërsa Ledjana e pohoi këtë gjë.

Konkurrentët të cilët e kritikuan shumë me të hyrë në emision, i kërkuan publikisht falje Ledjanës.

Mes tyre ishte edhe Melisa dhe Fatjoni, ndërsa Lediana deklaroi se një vendim të tillë nuk e mori për shkak të tyre.

1-32-277x6000.jpg

Mirëpo inlife.al iu tregon se menjëherë pas largimit të saj ka ndodhur diçka shumë e bukur për Ledjanën pasi ajo ka arritur mbi 100k ndjekës dhe vazhdojnë e rriten.

ledjana.png

Article Logic
Execution time: 0.0058979988098145