INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me kë nga VIP-at ka kryer marrëdhënie seksuale?! ENCA flet TROÇ për lidhjen, flirtimin dhe marrëdhënien intime me një personazh të famshëm…[FOTO]

Me kë nga VIP-at ka kryer marrëdhënie seksuale?! ENCA flet TROÇ për lidhjen, flirtimin dhe marrëdhënien intime me një personazh të famshëm…[FOTO]

Publikuar më: 13:29 23-03-2020

Enca është një nga këngëtaret më të famshme shqiptare, e cila është shumë e komentuar për jetën e saj private. Së fundmi, Enca u është përgjigjur disa pyetjeve që i kanë bërë fansat, ku si rrallë herë ka zbuluar detaje të pathëna nga jeta e saj personale. “Ke pasur të dashur ndonjë të estradës?”, e ka pyetur një ndjekës Encën dhe ajo është përgjigjur me “Po”, duke zbuluar lidhjen me një person nga showbiz-i.

dashur.jpg

 

“Ke bërë seks me ndonjë nga estrada?”, ishte pyetja e rradhës të cilës këngëtarja iu përgjigj sërish me po, ndërsa ka treguar më tej se ka flirtuar me një reper.

 

sesk.jpg

fasfss.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0033411979675293