INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me foton seksi ENCA tregon se i mungon diçka në këto ditë izolimi: “Kaq dua nga jeta tani” [FOTO]

Me foton seksi ENCA tregon se i mungon diçka në këto ditë izolimi: “Kaq dua nga jeta tani” [FOTO]

Publikuar më: 11:36 09-04-2020

Këngëtarja Enca Haxhia duket se gjatë këtyre ditëve në izolim, si masë kjo e ndërmarrë për shkak të përhapjes së COVID-19, po i mungojnë pushimet e saj.  Me anë të një postimi në instagram, Enca zbulon vendin ku do të donte të ishte në këto ditë virusi. Ajo ka postuar një foto arkive, tepër seksi në jaht, ndërkohë që shëtit plazheve të Shqipërisë.

Në foton në fjalë, ajo shfaqet me bikini në jaht teksa shijon dhe pamjen e ofruar. “Kaq dua nga jeta tani”, shkroi këngëtarja Haxhia bashkangjitur fotos.

View this post on Instagram

Kaq dua nga jeta tani ???‍♀️

A post shared by ENCA (@enca) on

 

Gjatë këtyre ditëve të vështira, Enca ka qenë aktive në rrjetet sociale ku ka publikuar foto e video të ndryshme për ndjekësit e saj, por edhe ka dhënë intervista me skype për disa emisione.

Article Logic
Execution time: 0.0034809112548828