INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me Atdheun e ka? E pyesin për puthjen më të bukur, Ana befason me përgjigjen e saj: S’e shijova…

Me Atdheun e ka? E pyesin për puthjen më të bukur, Ana befason me përgjigjen e saj: S’e shijova…

Publikuar më: 15:34 12-03-2021

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ana Lleshi ka dhënë një intervistë 60 sekondëshe në “Prive”. Ajo i është përgjigjur pyetjeve të ndryshme rreth “Përputhen”, apo jetës private.

“Cila është puthja më e bukur që ke marrë apo dhënë?”, ishte një ndër pyetjet.

Ana la të kuptohej se puthja me Atdheun, por nuk e kishte shijuar sa duhet pasi në atë kohë sapo kishte bërë hundën dhe e kishte mendjen te hunda, jo te puthja.

"Nuk është se e shijova sa duhet sepse sapo kisha bërë hundën dhe e kisha mendjen tek hunda e jo tek puthja", tha ish-konkurrentja.

 

Article Logic
Execution time: 0.0028951168060303