INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mashkulli më seksi i showbizz-it shqiptar tani në ekran përkrah Gymysh! Ja seriali pas të cilit do të dashuroheni [FOTO]

Mashkulli më seksi i showbizz-it shqiptar tani në ekran përkrah Gymysh! Ja seriali pas të cilit do të dashuroheni [FOTO]

Publikuar më: 20:37 07-01-2019

“Kryeqyteti Abdylhamit” është filmi i dedikuar viteve të fundit të pushtetit të Abdylhamit Han, perandorit më të fuqishëm Osman, në shekullin XIX.

Është një histori e vërtetë, për një sulltan të vërtetë.

Një prodhim madhështor, me një kast aktorësh të suksesshëm, që arrijnë deri në 500, veçohet edhe aktori shqiptar Nik Xhelilaj i cili do të jetë përkrah aktores të famshme dhe të dashur për të gjithë shqiptarët Songul Oden, e njohur për rolin e Gymyshit në serialin me të njëjtin titull.

qrgh4h5.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0079700946807861
    array(1) { ["section"]=> string(121) "mashkulli-me-seksi-si-showbiz-it-shqiptar-tani-ne-ekran-perkrah-gymysh-ja-seriali-pas-te-cilit-do-te-dashurohe-foto-83731" }