INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mania ‘Instagram’ djemtë bëjnë ‘zbor’ për të fotografuar bukur të dashurat [FOTO]

Mania ‘Instagram’ djemtë bëjnë ‘zbor’ për të fotografuar bukur të dashurat [FOTO]

Publikuar më: 15:29 15-07-2018

Rrjetet sociale me të vërtetë janë shndërruar në mani sidomos për të rinjtë, të cilët janë me telefona në dorë gjithmonë gati për foto.

Foto që përfundojnë në rrjetet sociale si Instagram.

E teksa vajzat janë ato më të dhëna pas fotove duket se të dashurit e tyre vuajnë pak më shumë, teksa përpiqen, shtrihen, vërtiten që t’u bëjnë qejfin vajzave dhe fotoja të duket perfekte.

Ekziston një llogari e quajtur ‘ Boyfriends of Instagram’ të cilët mbledhin imazhe me të vërtetë argëtuese.

Në plazh, në rrugë, ndonjëherë edhe duke ndërmarrë risqe, ja cilët janë djemtë në kërkim të fotos perfekte.

Hidhini një sy ‘ zborit’ që bëjnë djemtë.

Me siguri janë të shumtë.

7.PNG

6.PNG

5.PNG

 

 

4.PNG

3.PNG

 

 

2.PNG

1.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0042569637298584