INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mami për herë të parë! Jonida Vokshi shtatzënë, në pritje të ëmbël [FOTO]

Mami për herë të parë! Jonida Vokshi shtatzënë, në pritje të ëmbël [FOTO]

Publikuar më: 12:29 10-01-2020

Në muajin shtator, moderatorja e njohur, Jonida Vokshi kurorëzoi në martesë dashurinë e saj me regjisorin dhe aktorin kosovar, Besnik Krapi.

Burime për revista “Who” bëjnë të ditur se pak muaj pas dasmës, Jonida është në pritje të ëmbël.

Duket se dyshja po jeton ditët më të bukura dhe shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë.

Kujtojmë se Jonidën do e shohim shumë shpejt në ekranin e “Top Channel”, si pjesë e jurisë së shoë-t me talente të reja “Top Talent”.

2C2220F2-0BC5-492B-908D-6B3667FBF68A-768x492.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0026299953460693