INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
MAKABËR, vrasje e trefishtë! Vret gruan e djalit dhe të vetën e më pas i jep fund dhe jetës së tij

MAKABËR, vrasje e trefishtë! Vret gruan e djalit dhe të vetën e më pas i jep fund dhe jetës së tij

Publikuar më: 15:29 22-04-2019

Një burrë ka vrarë bashkëshorten e djali, gruan e tij dhe më pas i ka dhënë fund dhe jetës së tij. Ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme Prishtinën.

Sipas Policisë së Kosovës në momentin kur ndodhi ngjarja tragjike në lagjen "Dardania" në vendin ku ndodhi rasti kishte qenë prezent edhe një fëmijë.
“Sot rreth orës 13:20, policia ka marrë informacionin për një vdekje të dyshimtë në rrugën “Bill Klinton” në Prishtinë. Menjëherë pas marrjes së këtij informacioni në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitet e nevojshme policore. Nga informacionet e para në vendin e ngjarjes dyshohet se nga arma e zjarrit janè vrare tre persona. Vdekjen e viktimave e ka konstatuar ekipi mjekesor ne vendngjarje. Aktualisht njësitet policore janë duke punuar ne sqarimin e të gjitha rrethanave që kanë të bëjnë me rastin”, ka bërë të ditur Flora Ahmeti, zëdhënëse e policisë për mediat në Kosovë.

Article Logic
Execution time: 0.0031881332397461