INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Magic Leap sjell ndryshimin që të gjthë po prisnin tek kufjet VR

Magic Leap sjell ndryshimin që të gjthë po prisnin tek kufjet VR

Publikuar më: 12:10 23-12-2018
Nëse përdorni syze dhe dëshironi të përdorni pajisjet e realizuara të Magic Leap, kemi lajme të mira. Magic Leap po merr më në fund iniciativën të startojë kufjet e saj Magic Leap One,që do të kenë një ndryshim siç thuhet në një email nga kompania.
Instagram Banner
Ju mund të porositni këtë pajisje që tani do të ketë lente “prescription” të cilat do të mbarojnë sytë më mirë nga FramesDirect dhe ata supozohet se janë anti-reflektive. Ata janë në dispozicion në dy madhësi dhe ju do të duhet të zgjidhni në bazë të preferencës tuaj.©️insmart.al
Article Logic
Execution time: 0.0033431053161621