INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Luana Vjollca sërish në vëmendjen e Philipp Plein, ja sa kushtoi veshja që mahniti të gjithë [FOTO]

Luana Vjollca sërish në vëmendjen e Philipp Plein, ja sa kushtoi veshja që mahniti të gjithë [FOTO]

Publikuar më: 15:25 25-10-2020

Mbrëmjen e të shtunës ishte puntata e pestë e “Shiko Kush LUAN” dhe përveç spektaklit që u pëlqye shumë ishte edhe “look”-u i moderatores Luana Vjollca që rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve.

Këtë herë Luana zgjodhi të vishej me një ‘fustan xhaketë’ nga Philipp Plein, një nga stilistët më të njohur në botë.

Gjermani 42 vjeçar nuk mund t’i rezistonte pa postuar në Insta story fotot e moderatores shqiptare e cila ka rreth 2 milion ndjekës në rrjetin social Instagram.

d16bc065-f9b2-4d53-b75a-2eb421c2e7b7.jpg

d7495645-c861-4dd4-bd5e-4dce72c29792.jpg

Por jeni kuriozë sa ka kushtuar veshja nga “Philipp Plein” që Luana veshi mbrëmjen e së shtunës?

Plot £2,280! Fustani xhaketë (£1,900) dhe vëthët e kristaltë (£380)! Pa llogaritur bizhuteritë apo aksesorët e tjerë që moderatorja mbante veshur.

Vlen të thuhet se edhe këtë herë Luana na ka mahnitur me këtë “look” e kuruar në detaje!

1482e177-6d54-4190-a90b-ad25bc68c2c8.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0083591938018799