INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Luana Vjollca bashkë me Kendall Jenner sapo na paralajmëruan për trendin më të madh të momentit [FOTO]

Luana Vjollca bashkë me Kendall Jenner sapo na paralajmëruan për trendin më të madh të momentit [FOTO]

Publikuar më: 12:46 14-10-2018

Luana Vjollca përveçse një moderatore shumë e mirë, ajo ka treguar që është shumë me stil dhe në çdo dalje televizve jemi gjithë sy e veshë tek ajo se çfarë mund të ketë veshur, pasi nuk gabon asnjëherë në zgjedhjen e look-ut. Mund të themi që Luana është në një hap me modën dhe trendet e fundit.

Në puntatën e fundit të emisonit të saj ‘Shiko Kush luan’ Luana kishte zgjedhur që të vishej e gjitha me ngjyrën e verdhë. Këtu vlen të theksojmë se ngjyra e verdhë është ngjyra më IN për këtë sezon dhe është super trend. Ju mund ta konsideroni si një ngjyrë vere, por shtëpitë e modës, por edhe vajzat më fashioniste, përfshirë këtu Luana Vjollcë, Kendall Jenner, Kim Kardashian etj., sapo na treguan se në modë nuk ka rregulla dhe kjo ngjyrë do të dominojë këtë sezon.

lui.png

 

Edhe Kendall Jenner gjatë javës së modës në Paris, kishte përzgjedhur një kostum të verdhë dhe ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve. Sigurisht që këtë kostum të verdhë e ka përqafuar edhe moderatorja Luana Vjollca.

spl5027755_004.jpg

 

Pra vajza, nëse jeni duke ndërruar garderobën tuaj tani me rrobat e vjeshtës dhe të dimrit, konsiderojeni një kostum të verdhë!

Article Logic
Execution time: 0.0057101249694824