INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Lori Hoxha shkakton polemika të mëdha me foton e provokuese! Ka përdorur “PHOTOSHOP”? [FOTO]

Lori Hoxha shkakton polemika të mëdha me foton e provokuese! Ka përdorur “PHOTOSHOP”? [FOTO]

Publikuar më: 17:51 04-03-2018

Si e gjykoni ju? 

Lori Hoxha është shfaqur shumë seksi në fotot e fundit të postuara duke “ndezur” kështu rrjetin me disa imazhe nga pushimet e saj në një vend ekzotik.

Nuk ndodh shpesh që Lori të postojë foto vetëm me bikini, por në foton e fundit e themi me plot bindje që i ka mahnitur fansat me pamjen e saj ku ka nxjerrë në pah linjat perfekte.

Por sigurisht aty ku ka komente të bukura, nuk mund të mungojnë kritikët. Shumë fansa e kanë akuzuar Lorin se ka përdorur “photoshop” në foton e fundit të postuar me bikini “nude”, duke u nisur nga kjo gropëz në këmbën e saj dhe jo vetëm, por shumë të tjerë i kanë dalë në mbrojtje duke lënë komentet më të mira të mundshme, shkruan intv.al

28157390_2059906410958025_2290078782725292032_n.jpg

Madje e kanë vlerësuar faktin që Lori e ka postuar foton edhe me atë gropëz në këmbë, për të treguar se nuk ka photoshop në foton e saj.

Me “photoshop”, pa “photoshop”, Lori duket yll!

loritaa.png

lors.png

loirrr.png

teq.png

Article Logic
Execution time: 0.0034301280975342