INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Llojet e miqve që duhet t’i mbani pranë me PATJETËR

Llojet e miqve që duhet t’i mbani pranë me PATJETËR

Publikuar më: 12:21 17-06-2019

Më poshtë janë disa prej llojeve të njerëzve që duhet t’i keni në jetën tuaj tërë kohën!

1.Miqtë komikë
Ky lloj i miqve është posaçërisht për t’ju bërë të qeshni e të qeshni. Ata zakonisht gjejnë mënyra më të mira për t’ju ndihmuar të qeshni dhe ta shijoni jetën çdo sekondë. Ndonjëherë ky lloj i miqve ju ndihmon se si ndonjëherë nuk duhet ta merrni çdo gjë me seriozitet dhe të argëtoheni më shumë.

2.Miqtë terapeutikë
Ky lloj i miqve shërbejnë si terapist për streset emocionale. Ata janë të aftë t’jua dëgjojnë sekretet më të thella e më të errëta pa ju gjykuar ndonjëherë.

3.Miqtë optimistë
Ky lloj i miqve ju ndihmon të motivoheni. Zakonisht këta shok/shoqe ju inkurajojnë dhe gëzohen për sukseset që i korrni.

4.Miqtë që ju mësojnë
Këtij lloji të miqve iu pëlqen të japin këshilla të mahnitshme dhe ta ndajnë mençurinë me tjerët.

Article Logic
Execution time: 0.0031020641326904