INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
LIKE Shqip

LIKE Shqip

Publikuar më: 13:35 27-12-2015

Hitet me te reja por edhe ato me te degjuarat e sezonit vijne cdo dite ne nje playliste e gjitha e dedikuar muzikes me te mire shqiptare per tu permbyllur cdo te premte ne IN Tv dhe cdo te diele ne IN Radio 105.7 me nje top10 te perzgjedhur nga vete ju permes internetit.

 

 

Më shumë në këtë kategori: « MORNING TUNES
BLENDER »
Article Logic
Execution time: 0.0080740451812744