INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Lidhja me Atdheun e Përputhen?! Bora Zemani thyen për herë të parë heshtjen!

Lidhja me Atdheun e Përputhen?! Bora Zemani thyen për herë të parë heshtjen!

Publikuar më: 10:33 20-09-2021

Pas ndarjes nga Donald Veshaj, Bora Zemani është përfolur për një lidhje dashurie me ish-konkurrentin e “Përputhen”, Atdhe Xharavinën. Mirëpo, si qëndron e vërteta e jetës së saj private? Gjatë një bisede me ndjekësit në rrjete sociale, ajo ka treguar se është beqare dhe e fokusuar vetëm te Arbori dhe puna. 

“100% single. E fokusuar tërësisht te Arbori dhe puna”, ka shkruar ajo.

-640-0-6147a7ecbb1bb.png

Article Logic
Execution time: 0.0028388500213623