INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Largohet nga Përputhen për këtë arsye?! Atdheu bën deklaratën e papritur, reagon Fation Kuqari!

Largohet nga Përputhen për këtë arsye?! Atdheu bën deklaratën e papritur, reagon Fation Kuqari!

Publikuar më: 15:28 10-03-2021

Atdhe Xharavina, një prej djemve të “Përputhen”, është vënë së fundmi në qendër të vëmendjes. Fillimisht ai publikoi disa mesazhe kërcënuese që lidheshin me Sarën, vajzën me të cilën ai kishte dalë e ishte puthur disa herë.

Këto mesazhe i kishin ardhur nga një numër nga Dubai, ndërsa Sara mohoi kategorikisht të ketë lidhje me to. Dje u mësua se disa djem i kishin zënë prite krejt papritur, por fatmirësisht nuk ndodhi asnjë gjë.

Së fundmi është mësuar gjithashtu se disa djem kanë hyrë me forcë në lokalin e tij dhe ka shkaktuar thyerje e dëme materiale.

Ditën e sotme, ai ka bërë një reagim të papritur. Në një status në Instastory, Atdheu ka shkruar “Më thoshte Fation Kuqari. Do gjesh një qetësi të papame po nuk e besoja”.

fat.jpg

 

Me këtë që ka thënë, Atdheu ka lënë të kuptohet që ka ikur nga emisioni njësoj si Fationi. Edhe ky i fundit i është përgjigjur Atdheut, ku ka shkruar: “Hahah sa vjen dhe e kuptoni që ai Fationi nuk flet kot”.

svvd.jpg

Ose me siguri ka qenë thjesht një thumb për ndonjë personazh të Përputhen, por që do e mësojmë në vazhdim.

 

Article Logic
Execution time: 0.0035150051116943