INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Lajm i keq për ata, që duan të shkojnë të premte në Greqi

Lajm i keq për ata, që duan të shkojnë të premte në Greqi

Publikuar më: 15:32 13-07-2017

Ditën e premten për të paktën katër orë, dogana e Kapshticës do të jetë e mbyllur. Policia kufitare bën të ditur se nga ora 10:00-14:00, pala greke në këtë dogane do të ndërpresë punën.
Për pasojë, nuk do të lejohet lëvizja e automjeteve dhe e qytetareve në të dy anët e kufirit. Ndërprerja e punës, sipas autoriteteve greke, bëhet me rastin e inaugurimit të autostradës së re, që lidh këtë pikë kalimi me autostradën e Kosturit.

Article Logic
Execution time: 0.0036821365356445