INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ky shqiptar i famshëm paska festuar ditëlindjen! E zbulon Blerim Destani me një super urim publik [FOTO]

Ky shqiptar i famshëm paska festuar ditëlindjen! E zbulon Blerim Destani me një super urim publik [FOTO]

Publikuar më: 11:14 11-10-2018

Ditën e djeshme paska festuar 26-vjetorin një nga shqiptarët më të famshëm që na ka bërë shpesh krenarë me performancat e tij ndërkombëtare dhe jo vetëm.

E kemi fjalën për Xherdan Shaqirin i cili dje ka festuar 26-vjetorin e lindjes së tij.

“Happy Birthday elcusiii”, shkruan Blerim në foton e postuar ku shfaqet përkrah Xherdanit.

Urime Xherdan!/intv.al/

zerg_5.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0095040798187256