INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ky produkt ju duhet patjetër për TV tuaj sidomos tani që është më lirë se kurrë

Ky produkt ju duhet patjetër për TV tuaj sidomos tani që është më lirë se kurrë

Publikuar më: 14:00 16-01-2019

 Sonos Beam është $ 319 në West Elm nëse përdorni kodin e ofertës GIVEME20. Ky është çmimi më i ulët që kemi parë (më i afërt është $ 349 në të Premten e Zezë). 

Instagram Banner

Nëse Sonos është në listën tuaj të dëshirës, ​​duhet të veproni shpejt sepse, sipas kushteve, kjo zbritje nuk do të zgjase shumë për produktet Sonos, edhe pse ai aktualisht i ofron ato , thotë agjenti i marrëveshjes Slickdeals. Kjo mund të ndryshojë në çdo moment, por ne kemi pasur fat duke aplikuar kodin për skonto.
  Sonos ofron mbështetjen e zërit Alexa, dhe Google Asistent është pranë për të qënë i perputhshëm. Beam mund të lidhet me portën HDMI ARC të televizorit tuaj për të lejuar kontrolle të volitshme, të thjeshta dhe voluminoze dhe komandat zanore për të ndezur dhe fikur televizorin. Beam, është mënyra më e lehtë për të shtuar një drejtues smart në dhomën tuaj të ndënjes dhe për të përmirësuar zërin e televizorit tuaj në të njëjtën kohë. ©insmart.al

Article Logic
Execution time: 0.0035650730133057