INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ky është mashkulli më i keq për të pasur një lidhje. Femra, kini kujdes!

Ky është mashkulli më i keq për të pasur një lidhje. Femra, kini kujdes!

Publikuar më: 11:46 24-07-2018
Sipas intv.al ky mashkull mund të jetë kudo në jetën e të gjitha femrave, por ju duhet të tregoni kujdes, nëse ai ka këto karakteristika.
1.  Është dembel në shtrat
Nëse ai tregon se është dembel në shtrat, kjo është një shenjë se duhet t’i qëndroni sa më larg. Nuk ju duhet dikush që mendon vetëm për veten e tij në seks.
2.  Xheloz për çdo gjë
Xhelozia është diçka që nuk mund ta shmangësh, por kur ajo bëhet e padurueshme përbën problem. Sipas intv.al lloji i mashkullit i cili  bëhet xheloz pë çdo gjë dhe jua merr frymën me sjelljen e tij nuk ja vlen ta keni në jetën tuaj.
3.  Nuk ju pyet asnjëherë 
Ky lloj mashkulli nuk ju pyet asnjëherë si jeni dhe si shkojnë gjërat në jetën tuaj. Kjo gjë tregon se duhet t’i qëndroni sa më shumë larg, pasi nuk ju duhet dikush që nuk ka interes fare për ju. 
4. Nuk ka asnjë ide për të bërë gjëra të reja
Sipas intv.al  ky është lloji i mashkullit i cili nuk ka asnjë ide për të bërë gjëra të bukura. Ky lloj mashkulli është i mërzitshëm, pasi jua lë juve të gjithë përgjegjësinë e gjërave dhe kjo gjë ndikon negativisht në lidhjen tuaj. Do arrini të thoni : Boll më!
5. Ju injoron para të tjerëve
Edhe pse mund të jeni mësuar me mënyrën s i  ai shprehet, nëse e ndjeni se po ju injoron në sytë e të tjerëve, largohuni prej tij. Ai po ju bën të ndiheni keq dhe është më mirë ta keni larg  këtë lloj mashkulli.
Burimi: Glamour
Përshtati: Anisa Bega
 
Article Logic
Execution time: 0.0034048557281494