INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kush zgjodhi kë?! Përse Ermali e bëri pjesë të filmit ''2 Gisht mjaltë''? Elvana zbulon të vërtetën: Budallallëqet...[FOTO]

Kush zgjodhi kë?! Përse Ermali e bëri pjesë të filmit ''2 Gisht mjaltë''? Elvana zbulon të vërtetën: Budallallëqet...[FOTO]

Publikuar më: 14:06 03-04-2019

Këto kohë, për filmin “ Dy gisht mjaltë“, po flitet kudo. Që prej premierës, komedia romantike ka rrëmbyer vëmëndjen e të gjithëve, dhe Ermal mamaqi e Elvana Gjata kanë përjetuar momente mjaft të bukura nga vlerësimet që kanë marrë.

Gjatë premierës së filmit në Prishtinë, Ermal Mamaqi u pyet pse zgjodhi Elvanën si aktoren kryesore në filmin e tij, mirëpo këngëtarja s'i la kohë të përgjigjet:

"Sepse ishte ideja ime. E kam pasur ëndërr të bëj një film me Ermalin që e vogël. Në një nga darkat tona thashë hajde ta bëjmë një film dhe ky gjithë budallallëqet e mia i merr për seriozisht dhe e bëri realitet."- rrëfen Elvana duke qeshur.

gjet.png

Article Logic
Execution time: 0.0032989978790283