INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Kush do të bëhet i dashuri im…”/ ENCA ka vetëm një kërkesë dhe nuk është shume e vështirë! [FOTO]

“Kush do të bëhet i dashuri im…”/ ENCA ka vetëm një kërkesë dhe nuk është shume e vështirë! [FOTO]

Publikuar më: 13:35 01-09-2020

Këngëtarja Enca ka nisur së fundmi pushimet dhe ndodhet aktualisht me familjen në Turqi. Atë e shohim teksa poston foto dhe video të ndryshme nga resorti ku po pushon. Këngëtarja ka filmuar gjithashtu një çift ku ajo që të bie në sy është partneri i cili është future në pishin për ti bërë foto të dashurës e cila ka hipur mbi një flamingo ngjyrë rozë.

“Arsyeja kryesore përse duhet një i dashur”, shkruan Enca krahas videos ndërsa më pas thotë se partneri i vajzës po bën një punë të shkëlqyer ndërsa po i pyet fansat se kush do të bëhet i dashuri i saj vetëm për një ditë sa për një seancë fotosh.

cunim.png

 

Në fakt Enca ka të drejtë, kush më mirë se një i dashur mund të ti realizojë fotot gjatë pushimeve.

Pasi me humor hapi aplikimet për një të dashur, Enca ka publikuar gjithashtu edhe disa prej përgjigjeve gjithë humor nga ana e ndjekësve të cilët i thonë se dinë të bëjnë shumë mirë foto. 

 

 et.png

Article Logic
Execution time: 0.0033299922943115