INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kur të mësoni se si është mashkulli ideal sipas Encës, me siguri do zhgënjeheni! Apo jo? [FOTO]

Kur të mësoni se si është mashkulli ideal sipas Encës, me siguri do zhgënjeheni! Apo jo? [FOTO]

Publikuar më: 18:42 19-08-2019

Enca ka vendosur tu dedikojë kohë fansave, duke ju përgjigjur pyetjeve të tyre në Instastory. Ajo që ka tërhequr më shumë vëmendje, është pyetja e një djali, i cili i thotë Encës, se përse po e shihte keq fare në plazh, dhe përse është një femër aq provokuese?

Nga ana tjetër Enca i përgjigjet në një mënyrë mjaft origjinale duke i shkruar: “ Ose më ngatërron, ose je yll bote, ose me ke zënë vendin e plazhit”.

Enca i është përgjigjur edhe pyetjeve lidhur me mashkullin ideal, duke renditur karakteristikat që ai duhet të ketë.

“Suportiv, inteligjent, içik artist patjetër, së paku në zemër, hardëorking, i edukuar, besnik, me sens humori, i papërtuar, dikush që më jep paqe.”, u përgjigj Enca.

Mirëpo Enca nuk e ka lënë më kaq, sepse në një story tjetër ajo ka shkruar se një mashkull i tillë nuk ekziston, shoqëruar nga një ikonë e të qeshurës me lot.

lebt.png

milion.png

Article Logic
Execution time: 0.0034201145172119