INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kur surprizohesh dhe nga fati! [FOTO]

Kur surprizohesh dhe nga fati! [FOTO]

Publikuar më: 18:41 13-04-2018

Jeta është e mbushur plot me surpriza dhe këtë gjë këta njerëz e din shumë mirë.

Intv ju sjell disa nga rastet kur surprizat jua kanë bërë ditën më të bukur.

 

Kur kap një peshk dhe merr falas dhe këmbë bretkose

20385510-1-1518705499-650-c6b91c5cb8-1520265303.jpg

 

Mos u ngarro me Siri!

20385410-27765760-12-0-1520242880-1520242889-1500-1-1520242889-650-b2e5ed279e-1520265303.jpg

Surprizë e zezë

20385360-WPMHi6D-1519135161-650-0769d6c0b4-1520265303.jpg

 

Surprizat në dhomën e gjumit nuk vijnë vetëm nga partnerët

 

20385210-6-1518705541-650-be9bf9b4ee-1520265303.jpg

Kemi një të ftuar për mëngjes

20385110-NqNm1hQ-1519135314-650-deff9f7e6e-1520265303.jpg

 

E preva kungullin dhe harrova se çfarë do të gatuaja

20385060-16-1518705630-650-e9f3d160d2-1520265303.jpg

 

Kur amazona të surprizon

 

20385010-22-1518705699-650-d133226d7b-1520265303.jpg

 

Më trego biletën tënde

20384960-24-1518705718-650-6b99bddb7a-1520265303.jpg

 

Kjo është vërtet një shaka shumë e keqe

20384910-25-1519296428-650-f878e3985b-1520265303.jpg

 

Më mirë vonë se sa kurrë

20384810-29-1518705768-650-33d600e6ca-1520265303.jpg

Çfarë do të gatuajmë sot?

20384460-1518758505161789064-1518954393-650-47c1ae144e-1520265303.jpg

Jeta është e mbushur plot me surpriza dhe këtë gjë këta njerëz e din shumë mirë.

Intv ju sjell disa nga rastet kur surprizat jua kanë bërë ditën më të bukur.

Kur kap një peshk dhe merr falas dhe këmbë bretkose

Mos u ngarro me Siri

Surpriza gjen dhe tek matëset e dritave

Surprizat në dhomën e gjumit nuk vijnë vetëm nga partnerët

Kemi një të ftuar për mëngjes

E preva kungullin dhe harrova se çfarë do të gatuaja

Kur amazona të surprizon

Më trego biletën tënde

Kjo është vërtet një shaka shumë e keqe

Më mirë vonë se sa kurrë

Çfarë do të gatuajmë sot?

Article Logic
Execution time: 0.0086758136749268