INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
KUJDES! Djema gjatë marrëdhënies seksuale mos bëni gabim ta prekni femrën në këto vende.

KUJDES! Djema gjatë marrëdhënies seksuale mos bëni gabim ta prekni femrën në këto vende.

Publikuar më: 13:47 16-10-2017

Gjatë kohës që kryeni marrëdhënie intime mos guxoni ta prekni femrën në këto tre vende, sepse lë një shije jo të mirë tek ajo.

1. Mos e prekni cerviksin ose e thënë ndryshe qafën e mitrës. Edhe pse nuk mund ta shihni, ju mund ta prekni atë me organin gjenital, bëni kujdes, sepse kjo gjë shkakton një ndjenjë jo të këndshme.

2. nëse ajo ka veshur çorape mos ja hiqni Pasi për të arritur femra orgazmën, ajo duhet patjetër të jetë e relaksuar dhe këmbët e ftohta nuk ndihmojnë për këtë. Pra kujdes me shputat.

Article Logic
Execution time: 0.0034530162811279