INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kufjet Wireless Jabra më te mirat mbas Air Pods, 50$ më lirë për festa

Kufjet Wireless Jabra më te mirat mbas Air Pods, 50$ më lirë për festa

Publikuar më: 13:09 28-12-2018

Pranë Apple AirPods, Jabra Elite 65t janë kufjet më të mira me wireless që mund të blini. Jabra gjithashtu ka një version më të shtrenjtë, pak më të mirë (në varësi të rasteve të përdorimit) të quajtur Elite Active 65t, dhe ju mund të merrni ate ne titan me ngjyrë të zezë me 50 dollarë me pak se çmimi tyre i zakonshëm në Best Buy ose në faqen e eBay-it .

 

<div id="in-news-article-inside-banner" class="status-loading-banner">Instagram Banner</div>

Jabra kanë një karikim të shpejtë (deri në 1.5 orë përdorim me një karikim prej 15 minutash), mbrojtje më të mirë kundër ujit dhe pluhurit dhe ndertuar per te patur brenda aplikacionit Jabra Sound, i cili mund të lidhet me Google Fit dhe Apple Health.

©️insmart.al

Më shumë në këtë kategori: « Kompanitë kineze po bojkotojnë Apple
»
Article Logic
Execution time: 0.0032510757446289