INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kufjet më të mira me Wireless të Razer kushtojnë vetëm 99$

Kufjet më të mira me Wireless të Razer kushtojnë vetëm 99$

Publikuar më: 16:34 21-12-2018

Nëse nuk keni blerë kufje wireless, atëherë ka më shumë gjasa që të afroheni nga perdorimi i kufjeve në shumicën e produkteve të reja teknologjike.Prodhuesit po i drejtohen më së fundi nevojave që janë në ndihmë me përdoruesin. Por tani me pyetjen nëse mund të gjesh ose nuk mund të gjesh produkt të përshtatshëm dhe me çmim të ulët, është koha për të parë se çfarë ndodh kur çmimi ulet (dhe cilësia, me sa duket rritet). Kufjet e reja të $ 99 USB-C të Razerit ofrojnë një gjë që i bën ata të dalin në klasën e tyre madhore: anulimi aktiv i zhurmës (ANC). Është një paketë e plotë USB-C e cila përfshin një çantë mbartëse, katër madhësi të ndryshme të kordave të veshit (duke përfshirë një palë të shkumëzuar të kujtesës), një kabllo të endur me logot në distancë brenda dhe lineare në secilën prej alumini.

Instagram Banner

Pika të MIRA Cilësi e qartë e zërit Anulimi i zhurmës Ata dyfishohen si një palë dyshe Razer! Përfshirë në paketim silikoni dhe tapat e veshëve Pika të këqija Disa çështje të përputhshmërisë së pajisjes Fisha lehtë e ngatërrueshme Nuk mund ta fikni ndriçimin e logos.©️insmart.al

Article Logic
Execution time: 0.0038080215454102