INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ku hiret e Beyonce? Këngëtarja ka shtuar në peshë dhe duket kaq ndryshe, gati nuk njihet! [FOTO]

Ku hiret e Beyonce? Këngëtarja ka shtuar në peshë dhe duket kaq ndryshe, gati nuk njihet! [FOTO]

Publikuar më: 17:46 24-01-2019

Beyonce u kap mat nga paparacët në Los Angeles duke dalë me vajzën e saj 7-vjeçare, Blue Ivy. Këngëtarja mbante veshur një kostum me vija vertikale, të cilat i nxirrnin në pah faktin se ka shtuar goxha peshë, sidomos në pjesën e barkut dhe të kofshëve. Me flokët e lëshuar në gjendjen e tyre natyrale, këngëtarja dukej shumë ndryshe prej fotove që kemi parë në Instagramin e saj.

2-77.jpg

1-363.jpg

 

Diva e muzikës pop aktualisht po merret me nxjerrjen në treg të albumit të saj të ri.

Article Logic
Execution time: 0.0081050395965576