INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Komunikimi në WhatsApp ndryshon sërish. Ja kush do të preket

Komunikimi në WhatsApp ndryshon sërish. Ja kush do të preket

Publikuar më: 16:30 27-07-2018


WhatsApp ka pasur ndryshime të shumta kohët e fundit. Sot duket se është zbuluar dhe risia e tyre më e re, por që vazhdon që të jetë akoma në fazën finale të testimit.

Pritet që gjatë muajit Gusht të shohim një version të WhatsApp i cili do të ketë një ndryshim mjaft të shumëpritur. Leaks më ë fundit na tregojnë që shiriti i notifikimeve do të ndryshojë për mirë që tani e tutje.

►Ndiq insmart.al ne Instagram

Nuk do të keni më pse të hapni applikacionin kur ju vjen një notifikim, pasi me updatin që pritet të vijë, do të mund që të shikoni imazhet dhe gifet që nga notification bar-i. Mbase së shpejti do të mund që të shohim dhe videot në të njëjtën mënyrë, jini entuziastë. Nëse jeni përdorues të rregullt të Gifs, kjo është risia për ju! Sidoqoftë, përdoruesit e iOS do të jenë ata që do e marrin të parët, e më pas do të kenë rrallën ata të Android.whatsapp.jpg

-------------------------------------

MEQË JE KËTU

IN Smart të fton të na bashkohesh në grupin privat të Facebook ku mund të diskutojmë risitë e teknologjisë, problemet që ti mund të kesh me smartphone tënd dhe të njihemi me njëri-tjetrin në komunitetin më të madh dedikuar të apasionuarve pas teknologjisë.

 
Te cmendurit pas teknologjise - insmart.al
Facebook Group · 50 members
Join Group
Nje grup privat vetem per te cmendurit pas teknologjise! Bashkohu me ne ne grup, behu pjese e bisedave dhe nda informacione rreth tech, apps, mobile, ...
 
Article Logic
Execution time: 0.0037760734558105