INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Koleksioni i makinave Deja vu në Korçë, edhe me targën ‘Edi Rama’ [FOTO]

Koleksioni i makinave Deja vu në Korçë, edhe me targën ‘Edi Rama’ [FOTO]

Publikuar më: 15:38 17-08-2019

Tek Pazari i Vjetër në Korcë u zhvillua një panair i vecantë ku të gjitë qytetarët dhe turistët kanë patur mundësinë të kthehen pas në kohë dhe të shohin makinat e vjetra me targa edhe të çuditshme e të personalizuara.

“S’kam asnjë lidhje me këtë makinë, se s’di as ta ngas. Po vërtetë bukur të shohësh se si Pazari i Vjetër i Korçës, pasi doli nga gropa e zhulit e rrënimit ku qe zhytur dhe u transformua, në një qendër të re graviteti për turizmin, qenka kthyer këto ditë, në një platformë ekspozimi të xhevahireve të vjetra të automobilizmit

Bravo @blendi.gonxhja dhe skuadra e tij, që përveç reformimit e ndryshimeve të mëdha, që po sjellin në menaxhimin e sektorit të automjeteve, po zhvillojnë edhe projektin e bukur @retro.albania së bashku me koleksionistët e riparuesit e apasionuar të makinave të vjetra”, shkruan Rama duke publikuar edhe disa foto.

k4.png

k3.png

k2.png

k1.png

 

kkkk.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0034811496734619