INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kjo video po bëhet virale dhe fansave thuajse sa nuk ju ngriu gjaku! Justin Bieber pushtohet nga krizat?! [VIDEO]

Kjo video po bëhet virale dhe fansave thuajse sa nuk ju ngriu gjaku! Justin Bieber pushtohet nga krizat?! [VIDEO]

Publikuar më: 11:31 21-09-2018

Të gjithë e duan dhe fama e Justin Bieber konvertohet tashmë në miliona fansa në të gjithë botën.

Pas fejesës me Hailey Baldwin, ai dhe bukuroshja janë bërë një nga kryefjalët e diskutimeve në botën rozë dhe kjo për faktin e rehabilitimit dhe momenteve të lumtura në publik që ka treguar, pas krizës që Justin kaloi nga ndarja me Selenën.

Së fundmi një video është bërë virale në rrjet dhe kjo për faktin se Justin ka vendosur t’i ngrijë gjakun fansave.

Teksa ka qenë duke u takuar me fansat e tij, Justin ka bërë disa lëvizje vërtet të frikshme, te cilët të lënë të mendosh se ylli i showbizz-it është pushtuar nga krizat shëndetësore, por që gjithçka më pas është kuptuar, pasi këto kanë qenë disa momente aktrimi nga bukuroshi biond.

Ah more Justin! Na ngrive gjakun more djalë.../intv.al/

Article Logic
Execution time: 0.0078010559082031