INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kini vëmendjen! Merr fund dilema, ja kur është ora më e mirë për të postuar në INSTAGRAM sipas çdo dite të javës! [FOTO]

Kini vëmendjen! Merr fund dilema, ja kur është ora më e mirë për të postuar në INSTAGRAM sipas çdo dite të javës! [FOTO]

Publikuar më: 12:47 25-06-2019

Të gjithë ne duam të bëjmë çmos për veten tonë për të siguruar disa pëlqime më shumë në Instagram. Askush nuk do që një selfie e tij e mrekullueshme të mos kalojë pa u vënë re. Epo Instagram tani na prezanton me programin e postimeve me orar“Later” i cili na tregon kohën më të mirë për të postuar.

Later ka analizuar rreth 12 milion postime Instagrami dhe ka zbuluar se kur janë 3 oraret e ditës më të përshtatshme për të postuar në Instgram, për çdo ditë të javës. Dhe ne po ua tregojmë më poshtë:

E hënë: Ora 12 e drekës, 4 e pasdites dhe 4 e mëngjesit

E martë: 8 e mëngjesit, 10 e mëngjesit, 3 e pasdites

E mërkurë: 1 e drekës, 2 e drekës, 5 e mëngjesit

E enjte : 3 e pasdites, 6 e pasdites, 1 e mëngjesit

E premte: 11 e mëngjesit, 7 e pasdites, 9 e mbrëmjes

E shtune: 5 e pasdites, 1 e mëngjesit, 2 e mëngjesit

E dielë: 1 e drekës, 2 e drekës, 10 e mbrëmjes

global.png

 

Article Logic
Execution time: 0.0032958984375