INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kinema Millennium

Kinema Millennium

Publikuar më: 13:22 20-06-2017

Filma për të gjithë. Kjo është ajo çfarë ofron çdo javë Kinema Millennium përmes filmave të rinj. Realizime si "Wonder Woman" me bukuroshen Gal Gadot, filmi i animuar "Cars 3", për të vazhduar me "Piratët e Karaibeve 5: Të vdekurit nuk flasin", "Overdrive" aventurat e dy vëllezërzve hajdutë makinash, si dhe i fundit por jo më pak interesant "The Mummy" filmi aksion-horror me aktorin Tom Cruise!

Ora: 10:30 - 21:00 

Data: 19 - 21 Qershor

Telefon: 04 225 3654

Vendodhja: Rruga "Murat Toptani", Tiranë

www.kinemamillennium.com 

 

Më shumë në këtë kategori: « Crossfit Në Park
U2 @Romë »
Article Logic
Execution time: 0.0033359527587891