INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kinema Millennium

Kinema Millennium

Publikuar më: 12:22 20-06-2017

Filma për të gjithë. Kjo është ajo çfarë ofron çdo javë Kinema Millennium përmes filmave të rinj. Realizime si "Wonder Woman" me bukuroshen Gal Gadot, filmi i animuar "Cars 3", për të vazhduar me "Piratët e Karaibeve 5: Të vdekurit nuk flasin", "Overdrive" aventurat e dy vëllezërzve hajdutë makinash, si dhe i fundit por jo më pak interesant "The Mummy" filmi aksion-horror me aktorin Tom Cruise!

Ora: 10:30 - 21:00 

Data: 19 - 21 Qershor

Telefon: 04 225 3654

Vendodhja: Rruga "Murat Toptani", Tiranë

www.kinemamillennium.com 

 

Më shumë në këtë kategori: « Crossfit Në Park
U2 @Romë »

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.013557910919189
    array(1) { ["section"]=> string(33) "kinema-millennium-19qershor-30474" }