INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kinema Cineplexx

Kinema Cineplexx

Publikuar më: 13:51 08-06-2017

Si thoni sikur t'i shtojmë pak frikë dhe suspansë fundjavës? Mos u shqetësoni e gjitha do të ndodhë në ekranin e madh të Cineplexx, aty ku ka filluar të shfaqet filmi horror "The Mummy". Historia e një princeshe të lashtë e cila zgjohet nga varri saj për të sjellë terrore përtej çdo imagjinate njerëzore. Një film i cili rikthen në aksion aktorin Tom Cruise, si gjithmonë në rolin e heroit. Për më tepër ndiqni filmin në Cineplexx!

Ora: 11:15 - 22:00

Data: 8 - 14 Qershor 

Telefon: 04 45 00 24

Vendodhja: TEG, Tirana

www.cineplexx.al 

Më shumë në këtë kategori: « Teatri Kombëtar
Martin Garrix @Shkup »
Article Logic
Execution time: 0.0024349689483643