INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kinema Cineplexx

Kinema Cineplexx

Publikuar më: 12:46 30-06-2017

Çfarë fundjave kjo në Cineplexx. Nëse mendonit se i kishit parë të gjitha, prisni të shihni komedinë më të paparë të këtij viti "The House" me aktorët Will Ferrell dhe Amy Poehler. Dy prindër të cilët për të rikuperuar lekët e universitetit të së bijës, hapin një kazino të jashtëligjshme në bodrumin e tyre. Shumë të qeshura që do të vazhdojnë edhe të dielën me filmin e animuar "Despicable Me 3" dedikuar ditës së familjes në Cineplexx!

Ora: 17:00 / 19:00 / 20:45

Data: 29 Qershor - 5 Korrik 

Telefon: 04 45 00 24

Vendodhja: TEG, Tirana

www.cineplexx.al

Më shumë në këtë kategori: « Cirk Në Park
Ultra Europe 2017 »

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0073859691619873
    array(1) { ["section"]=> string(32) "kinema-cineplexx-29qershor-31399" }