INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kiara dhe Luizi do të bëhen prindër për herë të parë, zbulojnë emrin që do i vendosin vajzës

Kiara dhe Luizi do të bëhen prindër për herë të parë, zbulojnë emrin që do i vendosin vajzës

Publikuar më: 17:33 23-11-2023

Çifti më i komentuar i showbizzit, Kiara dhe Luizi, ditën e mërkurë, bënë publik lajmin se janë në pritje të ëmbël të vajzës së tyre. Këtë lajm, ata e sollën përmes këngës “Frymë”, të Luizit.

Kujtojmë që kur Luizi ishte në spektaklin televiziv “BBV2”, tha se po të kishte një vajzë, emrin do ia vendoste Katalea. Megjithatë, nuk dihet ende nëse çifti kanë vendosur ti vënë këtë emër apo kanë ndryshuar mendje.

Article Logic
Execution time: 0.0031948089599609