INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këto janë çizmet që nuk duhet të mungojnë në garderopën tuaj! [FOTO]

Këto janë çizmet që nuk duhet të mungojnë në garderopën tuaj! [FOTO]

Publikuar më: 15:44 11-10-2018

Dhe ajo që duhet të dini para se të bleni një palë çizme këtë vit është trendi që ka mbërthyer keq blogeret e modës dhe disa prej vajzave të famshme.

Çizmet çorape janë trendi i ri që ju duhet këtë dimër! Të shkurtra dhe të ngjitura pas këmbës janë modeli ideal për t’i veshur edhe me rroba të shkurtra.

Hidhuni një sy këtyre modeleve dhe zgjidhni modelin që do t’ju shkonte më shumë:

 1.png

2.png

3.png

4.png

Article Logic
Execution time: 0.0074019432067871