INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këtë herë fituan, por NOIZY tallet sërish me Kombëtaren Shqiptare, shihni çfarë ka bërë! [FOTO]

Këtë herë fituan, por NOIZY tallet sërish me Kombëtaren Shqiptare, shihni çfarë ka bërë! [FOTO]

Publikuar më: 00:42 21-11-2018

Humbja e thellë e Kombëtares shqiptare me rezultatin 0-4 me Skocinë, ishte një lajm i hidhur për të gjithë shqiptarët kudo që ndodhen.

Disfata e turpshme është pritur mjaft keq edhe nga reperi shqiptar Noizy, i cili i ka premtuar besnikëri skuadrës së Kosovës dhe ka ofenduar lojtarët e Shqipërisë duke i quajtur “lojtarë fasulesh”. Noizy madje ka kërkuar largimin e trajnerit italian Panuçi, por Kombëtarja Shqiptare fitoi mbrëmjen e së martës ndaj Uellsit me rezultatin 1-0. Pavarësisht humbjes së kaluar, Noizy e ka ndjekur sërish Shqipërinë, por nuk mund të mos ironizonte pak teksa shkroi: ‘’Kët rradh kishin hudh içik pastërma’’ duke kujtuar faktin që më parë i quajti ‘’kojtarë fasulesh’’.

alico.png

Article Logic
Execution time: 0.0079431533813477