INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këngëtarja ndalon intervistën pasi gjykatësi i X factor i fut duart [VIDEO]

Këngëtarja ndalon intervistën pasi gjykatësi i X factor i fut duart [VIDEO]

Publikuar më: 15:22 10-07-2018

Videoja e një interviste të gjyqtarëve të X Factor Ka bërë xhiron e rrjetit.

Ngacmimi i gjyqtarit, Louis Walsh ndaj këngëtares së Spice Grils, Mel B, duke i prekur asaj të pasmet disa herë gjatë intervistës e ka detyruar këtë të fundit të ndërpresë gazetaren dhe të drejtonte vëmendjen ndaj veprimit të çuditshëm të Louis.

Më pas këngëtarja ka thën sa e papërshtatshe ishte sjellja e tij duke u larguar, teksa Louis ka qeshur në shumë siklet.

Article Logic
Execution time: 0.0054950714111328