INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Karius mbetet në telashe, ngacmon një vajzë turke dhe…

Karius mbetet në telashe, ngacmon një vajzë turke dhe…

Publikuar më: 16:32 13-09-2018

Portieri Loris Karius ka përfunduar sërish në qendër të vëmendjes, por kësaj here jo për gafat e bërë në ndeshje, po për “ngacmim” të një vajze turke në “Instagram”.

Një përshëndetje “ç’kemi, si je?” ka mjaftuar që gjermani të zërë një hapësirë të madhe në media. Vajza së cilës Karius i shkroi në “Instagam” e ka shpërndarë bisedën e portierit të Besiktas.

Për Kariusin përshëndetja me fanset është një diçka normale, teksa në Turqi nuk është pritur aspak mirë. Madje mediat turke raportojnë se portieri është paralajmëruar, në rast se veprimi përsëritet, ai do të ndëshkohet.

Article Logic
Execution time: 0.0034511089324951