INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Karantina bëri që TAYNA të ndryshojë LOOK-un drastikisht! Se kishim parë ndonjëherë kështu, shihni si duket! [FOTO]

Karantina bëri që TAYNA të ndryshojë LOOK-un drastikisht! Se kishim parë ndonjëherë kështu, shihni si duket! [FOTO]

Publikuar më: 10:29 07-04-2020

Tashmë të gjithë e dinë se reperja e njohur, Tayna, është një nga personazhet më eksperimentues të ekranit shqiptar. Edhe pse ka pak kohë në skenën shqiptare, Tayna ka arritur që brenda kësaj periudhe të ndryshojë shpeshherë look-un e saj.

Nga brune në bionde e ngjyra të tjera, reperja nuk ka ngurruar aspak të ndryshojë ngjyrën e flokëve. Por duket se edhe gjatë këtyre ditëve të izolimit, ajo nuk ka qëndruar pa bërë ndonjë ndryshim. Ajo ka vendosur të presë flokët dhe sërish duket një ylll.

Me flokë të shkurtër dhe kaçurela, Tayna duket tjetër njeri dhe duket pranuar se modeli i ri i flokëve i shkon shumë. Reperja ashtu si shumë të tjerë ndodhet aktualisht në ditën e 21-të të izolimit dhe shpesh herë e kemi parë të postojë foto dhe video të ndryshme duke na treguar se si e kalon kohën në izolim.

srv.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0032329559326172