INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kafein/ Psikologia:Atyre që luanin mos ua përmendni llotot

Kafein/ Psikologia:Atyre që luanin mos ua përmendni llotot

Publikuar më: 16:05 11-01-2019

Sot në studion e KafeIN ishte psikologia dhe pedagogia Gejsi Ndoja.Ajo u ftu nga Flavio për të folur për trajtimin dhe pasoja e një numri të madh shqiptarësh që deri para pak dotësh kalonin shumë kohë në pika bastesh sportive.

Ajo tha se po shfaqen pasojat e para. Nga çrregullimet e gjumit si pagjumësia. Ajo deklaroi se familjet duhet tiu qëndrojnë afër pasi ai ves do kërkojë të zëvëndësohet nga ndonjë formë tjetër adrenaline.

Sipas psikologes koha e tepërt e lirë në këtë moment nuk iu bën mirë. Gjithashtu ajo u bëri apel miqve dhe familjarëve të këtyre personave të mos ua përmendin shpesh punën e llotove as për mirë e as për keq. Për më tepër informacione të vyera mos humbisni intervistën

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029418468475342